Платформа для підтримки виробництва і бізнесу в цілому

Лише місяць тому ми писали про Водні штори від літньої спеки, які мери українських міст підгледіли в Польщі під час навчального візиту.

А тепер вже міський голова Вінниці розповідає:

На кілька днів поїхали у короткотермінове відрядження до нашого міста-побратима, польського Кельце. Були в технологічному парку та познайомились з роботою бізнес-інкубатора для startup. Також в Кельце є ІТ-парк і великий центр, де розташовані виробничі потужності інноваційних компаній. Тобто зараз у нашому місті-побратимі побудована серйозна платформа для підтримки виробництва і бізнесу в цілому. Це те, що ми хочемо створити у Вінниці, і над чим будемо працювати.

Також відвідали новий завод з утилізації відходів, який нещодавно почали вводити в експлуатацію. Кельце націлено на те, що більшу частину відходів тут будуть переробляти. Вартість будівництва заводу 70 млн євро. На сьогодні він є одним із найсучасніших в Європі. 

Під час зустрічі з президентом міста Кельце Войчехом Любавським домовились також про стажування працівників наших комунальних підприємств у Кельце для обміну досвідом.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s