Залізничні квитки вихідного дня

З 19:00 в п’ятницю і до 6:00 в понеділок (або навіть на один день більше у довгий вікенд, який створюють святкові дні) за 79 злотих можна подорожувати в межах Польщі  будь-якими маршрутами будь-яку кількість разів.

Квиток є іменним, в нього має бути вписане ПІБ та серія документу, що підтверджує особу. Ручкою. Тож, передати іншому цей квиток не вдасться.

Квиток дозволяє їздити у вагонах 2-го класу. При бажанні скористатися 1-м класом потрібно буде доплатити (або ж одразу купувати квиток “вікендовий МАХ” ціною 109 злотих). Доплату можна здійснити як в касі, так і безпосередньо в вагоні.

При тривалих поїздках також варто отримати квиток з вказанням конкретного місця. Це можна зробити в касі вокзалу безкоштовно.

Слід також зауважити, що на потяги категорій ЕІС та ЕІР підходить лише квиток “вікендовий МАХ”, який коштує 154 чи 247 злотих відповідно до класу вагонів.

pojazd

Джерело

Довідково: REGULAMIN PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT przez Spółkę „PKP Intercity” (RPO-IC)

В Україні досі нема жодної практики пільг для подорожей у вихідні. Навпаки, зазвичай такі подорожі виходять ще дорожчими внаслідок браку квітків.

Скільки часу від призначення поляка Войцеха Балчуна знадобиться Укрзалізниці для запровадження бодай пілотних пільгових програм вікендових подорожей в Україні?

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s