«Kino Polska Muzyka International» та «Kino Polska International» транслюватиметься в кабельних мережах України

Національна рада на засіданні 28 квітня внесла зміни до рішення від 02.04.2008 № 652 «Про затвердження Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і дозволила трансляцію телеканалів «Kino Polska Muzyka International»  та «Kino Polska International».

З проханням дозволити трансляцію в кабельних мережах України зазначених програм звернулася компанія Scripps Network International Limited, Велика Британія. Аналіз документів та програмного наповнення цих європейських мовників засвідчив  відповідність їх програм чинному законодавству.

Обидві компанії мають ліцензії на телевізійне мовлення Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (Польща). Мова програм – польська. Обсяг мовлення по 23 години на добу. У програмах відсутні передачі еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільми, демонстрування яких заборонено на території України. Реклама не транслюється.

Крім цього,  ухвалено доповнити зазначений Перелік інформацією про формат сигналу  таких програм: «Food Network»(одночасна трансляція програми у форматі SD та HD); «Fine Living Network» (FLN) (одночасна трансляція програми у форматі SD та HD).

Джерело – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s