“Складається враження, що поляки більше зацікавленні в реформах в Україні, ніж самі українці”

Polityka пише, що Арсеній Яценюк на посаді прем’єр-міністра об’їздив частину світу, перш ніж він добрався до Польщі. Хоча у Варшаві його чекали, але ніякого поспіху не було. Видання пише, що це означає тільки одне – Україна зацікавлена у співпраці значно менше за очікування поляків.

Візит хоч і відбувся, але трохи несвоєчасно – Європа займається біженцями, а Україна зникла з порядку денного і з телебачення. “Київ знову спізнився”, – пишеться в тексті.

Умова про надання Україні 100 мільйонів євро вже обговорюється протягом року, ще з візиту тодішнього президента Броніслава Коморовського. “Українські політики не могли визначитись на що вони хочуть витратити гроші”, – зауважує видання.

Говориться, що Польща виступає за інтеграцію України до ЄС, але без необхідних реформ це неможливо. Автор матеріалу пише, що в неї складається враження, що поляки більше зацікавленні в реформах в Україні, ніж самі українці. “Війна не є виправданням, щоб їх не розпочинати. Олігархічна система почуває себе добре, корупція теж не зменшилася. Слід сподіватися, що Україна не розраховує зупинятися на досягнутому – умові про асоціацію”.

Автор – Yevhen Prykhodko

Першоджерело: Premier Ukrainy po raz pierwszy przyjechał do Polski. Dlaczego tak późno?

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s